Ostatnia doba przyniosła znaczące rezultaty dla policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie udało się zatrzymać trzech mężczyzn, którzy próbowali ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich znalazł się 22-letni mieszkaniec miasta, który otrzymał wyrok dwuletniego pozbawienia wolności za posiadanie znaczącej ilości nielegalnych substancji.

W ramach tych działań, pierwszym zatrzymanym okazał się 44-latek, który musiał pożegnać się z wolnością na okres 14 dni. Był on poszukiwany na podstawie decyzji Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim za popełnienie wykroczenia. Następnie, w ręce policji wpadł 27-latek, który miał na swoim koncie zarzuty dotyczące kradzieży. Za ten czyn został skazany na 90 dni pozbawienia wolności.

Wszystkie te działania są częścią szerszej inicjatywy, mającej na celu ściganie osób unikających sprawiedliwości. Policja zachęca do zapoznania się z aktualną listą poszukiwanych i do anonimowego zgłaszania wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do ich ujęcia. Informacje te można przekazać poprzez specjalną zakładkę dostępną na stronie internetowej.

Operacje te dowodzą, że służby dbają o bezpieczeństwo i porządek, skutecznie ścigając osoby naruszające prawo.

Źródło: https://ostrowiec-swietokrzyski.policja.gov.pl/

Archiwum: styczeń 2024