24 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiadomości z regionu, ogłoszenia i katalog firm

14°
Przeważnie bezchmurnie
Odczuwalna 12°C
Ostrowiec Świętokrzyski
Max 18°
Min 10°
Wiatr 17km/h
Ciśnienie 1015hPa
Opady 0%
07:07
17:29
KRONIKA POLICYJNA

40-latka zatrzymana przez policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali wczoraj 40-letnią mieszkankę Ostrowca. Kobieta była poszukiwana na podstawie listu gończego oraz 12 nakazów doprowadzenia wy…

Czytaj artykuł 9 godzin temu
KRONIKA POLICYJNA

Policjanci odnaleźli zagubionego 88-latka i odwieźli go do rodziny

Nocą ostrowieccy policjanci pomogli 88-letniemu mieszkańcowi miasta, który zgubił drogę do domu. Mężczyzna był bez butów, ubrany tylko w piżamę. Funkcjonariusze ustalili, gdzie mie…

Czytaj artykuł 9 godzin temu
KRONIKA POLICYJNA

32-latek podejrzany o kradzież w Ostrowcu Świętokrzyskim

Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego ustalili 32-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy, telefonu komórkowego, dowodu osobistego i legitymacji. Wartość skradzionych rzeczy oszac…

KRONIKA POLICYJNA

Krajowy Trening Rodzinny w Ćmielowie

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 im. Krzysztofa Szydłowieckiego w Ćmielowie odbył się Krajowy Trening Rodzinny. Wydarzenie zorganizowano w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obron…

KRONIKA POLICYJNA

Ponad promil alkoholu za kierownicą. 58-latek stanie przed sądem

Jazda po alkoholu stanowi poważne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu. W miniony piątek ostrowieccy policjanci zatrzymali 58-latka prowadzącego Mitsubishi. Badanie wykazało…

Wybierz interesujący Cię temat

Jakość powietrza
Dobra
Stacja: Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Polna, 2,1 km
Jakość powietrza dobra, możesz bez obaw być na zewnątrz.
Bardzo dobraBardzo zła
PM2.5
15,3 µg/m³
PM10
21 µg/m³
Szczegóły
Kszo Ostrowiec Swietokrzyski

Kszo Ostrowiec Swietokrzyski

Betclic 3. Liga, Group 4
Strona drużyny

Następny mecz

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski VS Sokół Kolbuszowa Dolna Sokół Kolbuszowa Dolna
24.10.2026 14:00 Kol. 14

Ostatnie i nadchodzące mecze

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski logo
VS
logo Sokół Kolbuszowa Dolna
24.10
Wisłoka Dębica logo
VS
logo KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
31.10
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski logo
VS
logo Wieczysta II Kraków
07.11
Siarka Tarnobrzeg logo
VS
logo KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14.11
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski logo
0:0
logo Chełmianka Chełm
19.09
Wisła II Kraków logo
0:1
logo KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
12.09

Tabela ligowa

# Drużyna M Pkt
1 Chełmianka Chełm 9 23
2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 19
3 MKS Czarni Połaniec 9 18
4 Wiślanie Master Way Skawina 9 17
5 JKS Jarosław 9 16
Pełna tabela ligowa →
SAMORZĄD

Magazyny energii w Ostrowcu Świętokrzyskim: rusza dodatkowy nabór ankiet. Sprawdź, kto może skorzystać z dofinansowania do 85%

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy posiadają instalacje fotowoltaiczne i rozważają montaż magazynu energii, mogą wziąć udział w dodatkowym naborze ankiet. Prezydent miasta Artur Łakomiec zachęca do skorzystania…

17 czerwca 2026
SAMORZĄD

Gmina sprzeda działkę przy ul. Rosłońskiego. Obecny użytkownik wieczysty ma pierwszeństwo

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski zamierza sprzedać działkę przy ul. Jana Rosłońskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1474 ha…

13 lipca 2026
SAMORZĄD

Przetarg na użytkowanie wieczyste działki w Ostrowcu. Sprawdź szczegóły

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego n…

13 lipca 2026
KULTURA

Krwawy strajk w Zakładach Ostrowieckich. 98 lat temu robotnicy zapłacili najwyższą cenę

Dokładnie 98 lat temu, w czerwcu 1926 roku, Ostrowiec Świętokrzyski stał się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które na …

17 czerwca 2026
SAMORZĄD

Gala Uczeń Roku 2025/2026 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Oliwier Maj z PSP nr 7 zwycięzcą plebiscytu

W Ostrowieckim Browarze Kultury odbyła się uroczysta gala plebiscytu Uczeń Roku 2025/2026, podczas której wyróżniono 13 …

17 czerwca 2026
SAMORZĄD

Stadion KSZO w Ostrowcu z nowym nagłośnieniem. Rusza modernizacja za ponad 486 tys. zł

Stadion Miejski KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim przejdzie gruntowną modernizację nagłośnienia. Miejski Ośrodek Sportu i R…

13 lipca 2026
SAMORZĄD

Wojewoda Świętokrzyski zapowiada ćwiczenie alarmowe „ALARM 2026” w całym regionie

Województwo świętokrzyskie przygotowuje się na zaplanowane ćwiczenie systemu ostrzegania i alarmowania, które potrwa od …

17 lipca 2026

Z kroniki policyjnej

Zobacz całą kronikę

Najbliższe wydarzenia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszystkie
Magic Tenors i orkiestra Le Figaro
25
PAŹ
19:00 koncert

Magic Tenors i orkiestra Le Figaro

Centrum Tradycji Hutnictwa

Koncert Królewski - Majestat Klasyki
07
LIS
15:00 koncert

Koncert Królewski - Majestat Klasyki

Centrum Tradycji Hutnictwa

Pop Opera - od Opery do Musicalu
07
LIS
18:00 koncert

Pop Opera - od Opery do Musicalu

Centrum Tradycji Hutnictwa

Defibrylatory AED w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszystkie
OLP Promed
publiczny
Celsa Huta Ostrowiec S.A.
publiczny
W wozie strażackim
publiczny
Na ścianie
publiczny

Nieruchomości w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszystkie

Wynajem

więcej →

mieszkanie do wynajęcia, Ostrowiec os. Ogrody, 2 pokoje

46 m² 2 pokoje 3
1 350 zł
OLX

Kawalerka do wynajecia

27 m² Kawalerka 4
1 400 zł
OLX

Wynajmę kawalerkę 25m²

25 m² Kawalerka 2
1 350 zł
OLX

Sprzedaż

więcej →

3 pokojowe mieszkanie na parterze, po remoncie

46 m² 3 pokoje Parter
265 000 zł
OLX

Nowe 2 pok os. Pułanki

35 m² 2 pokoje 3
275 000 zł
OLX

Mieszkanie 34,05m na sprzedaż.

34 m² 2 pokoje 1
209 000 zł
OLX

Nadchodzące święta

21 października
Międzynarodowy Dzień Dżdżownic
24 października
Dzień Informacji o Rozwoju
24 października
Dzień Narodów Zjednoczonych i początek Tygodnia Rozbrojenia

Święta nietypowe

21 października
Dzień bez Skarpetek
21 października
Dzień CAPS LOCKA
24 października
Światowy Dzień Origami

Co się buduje w Ostrowcu Świętokrzyskim

Najnowsze wnioski i pozwolenia na budowę - kliknij kartę, by zobaczyć pełne szczegóły

Wszystkie inwestycje
14 paź 2026
Pozwolenie
Dom jednorodzinny

Budowa budynku mieszkalnego jednoodzinnego

Inwestor prywatny szczegóły
14 paź 2026
Pozwolenie
Dom jednorodzinny

Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z instalacjami

Inwestor prywatny szczegóły
13 paź 2026
Pozwolenie
Dom jednorodzinny

Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą

Inwestor prywatny szczegóły
12 paź 2026
Pozwolenie
Garaż / gospodarczy

Budowa wolnostojącego garażu w zabudowie mieszkalnej jednorodzinnej

Inwestor prywatny szczegóły

Ogłoszenia drobne

Dodaj

Alternator sprawny ford c-max benzyna 1.6

Ostrowiec Świętokrzyski Części i narzędzia
330 zł

Ford Grand C-MAX 1.6 Ti-VCT Trend

Ostrowiec Świętokrzyski Samochody
18 500 zł

Sprzedam

Ostrowiec Świętokrzyski Działki i grunty
95 000 zł

pilarka stihl ms 270 piła o mocy 3,5KM

Ostrowiec Świętokrzyski Wyposażenie dla firm
2 200 zł

Sprzedam / zamienię RangeRover Sport V6, HSE fa...

Ostrowiec Świętokrzyski Samochody
48 000 zł

Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum

Ostrowiec Świętokrzyski Mieszkania
335 000 zł

Nekrologi i kondolencje

Wszystkie pożegnania
Dnia 30 września 2026 r. zm. w wieku 88 lat.

Ś.P MIECZYSŁAWA ADAMCZYK

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 03.10.2026 r. o godzinie 14:30.
Miejscem uroczystości pogrzebowej jest Sanktuarium.
Nekrolog przykładowy. Zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa.
Dnia 26 września 2026 r. zm. w wieku 88 lat.

Ś.P MIROSŁAW MACIEJEWSKI

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 01.10.2026 r. o godzinie 09:00.
Miejscem uroczystości pogrzebowej jest Kościół Garnizonowy.
Nekrolog przykładowy. Zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa.
Dnia 22 września 2026 r. zm. w wieku 86 lat.

Ś.P TOMASZ KALINOWSKI

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 24.09.2026 r. o godzinie 12:30.
Miejscem uroczystości pogrzebowej jest Sanktuarium.
Nekrolog przykładowy. Zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa.

Wiadomości z ostatniej chwili Ostrowiec Świętokrzyski - Twój Lokalny Portal

24 Ostrowiec Świętokrzyski to największe i najszybsze źródło informacji dla mieszkańców z regionu Ostrowca Świętokrzyskiego. Każdego dnia dostarczamy najświeższe wiadomości z ostatniej chwili, relacjonując na bieżąco wydarzenia z okolicy. Znajdziesz u nas aktualności poruszające najważniejsze tematy takie jak informacje lokalne, sport i politykę. Nie przegapisz żadnego ważnego wydarzenia dzięki naszej błyskawicznej kronice policyjnej z interwencji policyjnych i wypadków w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kibicuj swoim: Sport i Piłka Nożna Ostrowiec Świętokrzyski

Pasjonujesz się lokalnym sportem? Znajdziesz u nas zawsze najgorętsze sportowe wiadomości, a w szczególności relacje, mecze, wyniki i aktualną tabelę drużyny Kszo Ostrowiec Swietokrzyski. Śledzimy każdy krok lokalnych sportowców, dostarczając kibicom sportowych emocji prosto z boisk, stadionów i hal sportowych z okolic Ostrowiec Świętokrzyski. Sprawdź nasz dział sportowy by zobaczyć zapowiedzi nadchodzących spotkań piłkarskich.

Giełda i Największe Darmowe Ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski

Potrzebujesz coś szybko sprzedać, wynająć lub kupić? Nasz portal posiada potężną darmową tablicę ogłoszeniową. Z łatwością przeglądaj oferty pracy Ostrowiec Świętokrzyski, anonse motoryzacyjne (auta używane na sprzedaż) oraz najnowsze nieruchomości, działki i mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pamiętaj, że każdy czytelnik portalu może dodać drobne ogłoszenie całkowicie za darmo - potrwa to zaledwie kilka minut, a Twoja oferta dotrze do tysięcy mieszkańców.

Lokalne Firmy, Usługi i Katalog Branżowy Ostrowiec Świętokrzyski

Szukasz sprawdzonego, dobrego fachowca? Kategoria Lokalne Usługi Ostrowiec Świętokrzyski to kompleksowy zbiór zweryfikowanych kontaktów z Twojego miasta. Niezależnie czy interesuje Cię polecana ekipa budowlana do wykończeń, sprawdzony mechanik samochodowy, pyszna lokalna gastronomia, czy może usługi księgowe - w naszym obszernym katalogu firm błyskawicznie znajdziesz profesjonalistów z okolicy Ostrowiec Świętokrzyski. Dowiedz się kto świadczy usługi najwyższej jakości w zestawieniach opinii.