W ciągu jednego dnia, funkcjonariusze ostrowieckiej jednostki policyjnej skutecznie przeprowadzili akcję, w wyniku której aresztowano troje osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Pierwszą zatrzymaną była 39-letnia kobieta, która mieszka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na jej koncie znajduje się przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co orzeczono karę 4-letniego pozbawienia wolności.

Następnie policjanci skupili swoją uwagę na 30-letnim mężczyźnie, który był poszukiwany przez lokalne organy ścigania w celu ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Po wykonaniu odpowiednich procedur prawnych, mężczyzna został zwolniony. Ostatnim zatrzymanym tego dnia był 36-latek, który musi spędzić 138 dni za kratami za przestępstwo kradzieży. Jego aresztowanie było wynikiem nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Warto zaznaczyć, że 39-latka została zatrzymana na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Okręgowy w Kielcach. Policja z Ostrowca Świętokrzyskiego kontynuuje swoje działania i zachęca społeczeństwo do śledzenia aktualnych list osób poszukiwanych. Wszelkie informacje o osobach poszukiwanych można przekazywać anonimowo przez internet, korzystając z dedykowanej zakładki na stronie internetowej.

Źródło: https://ostrowiec-swietokrzyski.policja.gov.pl/

Archiwum: styczeń 2024